Ligi zagraniczne Premier League

Steven Gerrard opowiada o swoim katastrofalnym błędzie. Nadal o tym myśli

grafika: własna/Krótka Piłka

Steven Gerrard po ponad sześciu latach opisuje swój ośmieszający błąd. Legenda Liverpoolu określa wpadkę jako: „najbardziej brutalny, okrutny upadek w moim życiu”. To był moment, którego nigdy nie zapomni.

Do incydentu doszło w wielkim meczu Premier League, między Liverpoolem a Chelsea Londyn. Co ciekawe, poślizgnięcie się Gerrarda doprowadziło do porażki z Chelsea (0:2). Konsekwencją tego wyniku była utrata tytułu. Mistrzostwo w sezonie 2013/14 zdobył Manchester City.

– Nic już teraz nie mogę zmienić. To jednak na zawsze pozostanie w mojej głowie – oznajmił Gerrard w rozmowie z “Daily Mail”.

Steven Gerrard o głupiej “wpadce” podczas spotkania z Chelsea: “Pierwsze dni były bardzo trudne. Ta rana nigdy się nie zagoi. Ale jestem chłopakiem z Liverpoolu, otrzymałem ogromne wsparcie od kibiców.” – wyjaśnił.

„To nie jest rzecz, która zdarza się każdego dnia, ale to był taki wielki moment. Miałem wiele świetnych momentów, kilka niesamowitych chwil, o których nawet nigdy nie śniłem. Ale kariera prowadzi cię również do pewnych upadków. Byłoby łatwo, gdybyś wstał, zapomniał i nigdy więcej o nich nie pomyślał. Ale nie sądzę, żeby tak się kiedykolwiek stało.” – opowiedział Steven Gerrard.

Demba Ba opowiedział o incydencie z 2014 roku. Były napastnik Chelsea został zapytany w 2019 roku o sytuację Gerrarda, wywiad przeprowadził “The Sun”.

“Nie było mi go żal. Nie jestem kibicem Stevena Gerrarda. Nie jestem kibicem Liverpoolu. Nie jestem kibicem Manchesteru City, ani nie jestem szczęśliwy, że wygrali ligę.” – powiedział Demba Ba

Redaktor krotkapilka.com.pl | Kibic Barcelony | Twitter: @Konrad51469184

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *