Premier League

Sprzeczka w szatni Manchesteru United! Padły ostre słowa

grafika: własna/Krótka Piłka

Manchester United przegrał na własnym obiekcie z Tottenhamem 1:6, a forma zawodników pozostawiała wiele do życzenia. Od samego początku sezonu „Czerwone Diabły” popełniają sporo błędów zwłaszcza w defensywie.

Gdy obie drużyny schodziły do szatni na tablicy wyników widniał już wynik 1:4. Duży w tym udział miał Maguire, który popełnił trzy kardynalne błędy we własnym polu karnym. Co ciekawe na drugą połowę nie wyszedł Bruno Fernandes. To zdecydowanie zdziwiło wszystkich kibiców “Czerwonych Diabłów”

Nieoficjalne źródła związane z klubem donoszą, że wczorajsza zmiana wynikała z tego, że w przerwie meczu portugalski pomocnik zaatakował (słownie) Harry’ego, mówiąc mu że ten nie zasługuje nawet na noszenie koszulki United, a co dopiero opaski kapitańskiej. Kłótnia była poważna do tego stopnia że Bruno musiał zostać w szatni z Martialem żeby się uspokoić.

Taką informacje jako pierwszy podał “Man United core”. Mimo, że plotki nie zostały potwierdzone, charakter Fernandesa pozwala sądzić, że coś takiego mogło mieć miejsce.

Więcej o tym meczu widzianym przez krytyczne oko kibica możesz przeczytać [TUTAJ]

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713