Inne

Szokujące słowa Zbigniewa Bońka na temat Juergena Kloppa

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Juergen Klopp bezsprzecznie należy do światowej czołówki trenerów. Wielu kibiców i ekspertów uważa nawet, że jest to aktualnie najlepszy trener na świecie. Kompletnie odmienne zdanie ma Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Wkrótce do sprzedaży trafi książka autorstwa Małgorzaty Domagalik “W grze” o selekcjonerze reprezentacji Polski, Jerzym Brzęczku. Już teraz spadła na nią ogromna krytyka, po tym, jak grupa dziennikarzy, którzy otrzymali egzemplarze, opublikowali niektóre fragmenty.

Jednym z kontrowersyjnych jest ten, w którym autorka książki rozmawia ze Zbigniewem Bońkiem. Tematem rozmowy są umiejętności trenerskie Juergena Kloppa. Dla Domagalik jest on najlepszym trenerem na świecie, na co Boniek odpowiada, że jego zdaniem jedzie on na picu i robi dobrą atmosferę.

Różne opinie eksperci wygłaszali na temat warsztatu trenerskiego Juergena Kloppa, natomiast o takie słowa chyba jeszcze nikt się nie pokusił. Stwierdzenie to spotkało się z ogromną krytyką ze strony dziennikarzy, jak i kibiców. Dla wielu Boniek nie powinien wypowiadać się w kwestii umiejętności Kloppa, skoro sam zaliczył nieudaną przygodę trenerską.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *