Bundesliga

Alphonso Davies o swojej pierwszej pracy

Alphonso Davies, dziś kluczowy piłkarz zwycięzcy Ligi Mistrzów – Bayernu Monachium, jeden z najbardziej obiecujących piłkarzy młodego pokolenia. Nikt jednak nie wie, do jakiej pracy po raz pierwszy Davies w przeszłości złożył podanie.

Niektórzy piłkarze w swojej przeszłości mają niezwykle ciekawe epizody. Jamie Vardy pracował w fabryce na pełny etat, łącząc pracę z grą w piłkę. Grant Holt z kolei grając w piłkę, w tym samym czasie pracował w dokach portowych. Takich historii jest znacznie więcej, a co ciekawe – w przeszłości w McDonald’s mógł pracować… Alphonso Davies.

Gwiazdor Bayernu Monachium wyznał, że kiedyś złożył podanie o pracę do punktu McDonald’s. Historia ta jednak niewiele ma wspólnego z pracą Vardy’ego czy Holta, ponieważ podanie Daviesa zostało odrzucone. Kanadyjczyk opowiedział o tym publicznie, zwracając się bezpośrednio do sieci McDonald’s.

“McDonald’s, jeśli to oglądasz, złożyłem kiedyś podanie do jednego z twoich sklepów. Tak, nie oddzwoniliście do mnie” – powiedział Davies. Nie wiadomo, jak wówczas potoczyłaby się przyszłość 19-latka, gdyby został przyjęty i rozpocząłby pracę w fast-foodzie.

Alphonso Davies wystąpił dotychczas w barwach Bayernu w 50 spotkaniach, w których zdołał strzelić cztery bramki i zanotować dziewięć asyst.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *