Primera Division

Leo Messi pożegnał Arturo Vidala. Piękne słowa

grafika: własna/Krótka Piłka

Leo Messi za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował wpis, w którym pożegnał Arturo Vidala, który odchodzi z FC Barcelony.

Arturo Vidal jest o krok od zmiany klubu. Chilijczyk jeszcze dziś przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt z Interem Mediolan.

Wicemistrzowie Hiszpanii zarobią na transferze pomocnika zaledwie około 1 miliona euro z tytułu ewentualnych bonusów zapisanych w umowie z klubem z Włoch.

Arturo Vidal grał w Barcelonie zaledwie 2 lata, lecz w tym czasie zdołał nawiązać bardzo bliskie relacje m.in. z Leo Messim i Luisem Suarezem. Argentyńczyk zdecydował się pożegnać go za pośrednictwem swojego konta na “Instagramie”.

“Wcześniej znałem cię tylko ze spotkań przeciwko sobie. Zawsze wydawałeś mi się fenomenem, ale kiedy miałem szczęście poznać cię osobiście, jeszcze bardziej mnie zaskoczyłeś. Przez dwa lata dzieliliśmy się wieloma rzeczami, a ty wiele wiedziałeś. Szatnia będzie za tobą tęsknić. Życzę wszystkiego najlepszego na nowym etapie w twoim nowym klubie. Na pewno znowu się spotkamy.” – zakończył Argentyńczyk.

Arturo Vidal zagrał w FC Barcelonie w 96 spotkaniach. Strzelił w nich 11 goli i zanotował 10 kluczowych podań.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *