Ekstraklasa

Kibice Legii ostro krytykują zespół. Wymyślili nawet przyśpiewkę

Można powiedzieć, że Legia zaczęła sezon w swoim stylu. W swoim stylu, bo już od początku gubi punkty przy pierwszej lepszej okazji.

Fatalnie zaczęła się przygoda z europejską piłką. Po słabym występie mistrz Polski odpadł z eliminacji do Ligi Mistrzów.

Teraz uratować honor może tylko Liga Europy. Wszyscy jednak wiedzą, że jest ona nazywana ligą “pocieszenia”.

Jednak patrząc na formę Legii nie można wróżyć sukcesów. W sobotę piłkarze Vukovicia udowodnili, że nie weszli jeszcze dobrze w ten sezon.

Przegrana u siebie boli podwójnie. Jednak dostać trzy bramki przy Łazienkowskiej, strzelając zaledwie jedną to prawdziwy wstyd. Prawdziwym dowodem na to są kibice, którzy nie wytrzymali.

O fanach stołecznej drużyny mówi się, że są jednymi z najlepszych w Europie. Gnają za zespołem wszędzie, a ich doping można usłyszeć kilkadziesiąt metrów dalej od boiska. Mimo tego im też czasami puszczają nerwy. Udowodnili to w sobotę, kiedy ich zespół dostawał “lanie”.

Kontrowersyjne oprawy to chleb powszedni. Wulgarne przyśpiewki to żadna nowość. Jednak zaskoczyć (albo i nie) na pewno mógł doping, w którym upokarzali swoich piłkarzy. To prawdziwy dowód na to, że kibice są bezlitośni względem słabej formy zespołu.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *