Premier League

Mateusz Klich z asystą. Polak gra niesamowicie [WIDEO]

Drugie spotkanie i druga bramka. Mateusz Klich zanotował fenomenalne wejście do Premier League. Tym razem pokonał bramkarza rywali, bezbłędnie egzekwując rzut karny. Co więcej, dołożył do tego asystę przy trafieniu Bamforda.

Po pierwszej połowie Leeds prowadziło 2:1 z Fulham. Tuż przed przerwą podopieczni Marcelo Bielsy objęli prowadzenie po rzucie karnym, który wykorzystał Mateusz Klich.

Co więcej, reprezentant Polski tuż po rozpoczęciu drugiej części spotkania posłał prostopadłe podanie do Bamforda. Angielski napastnik bezbłędnie wykorzystał stuprocentową sytuację, podwyższając na 3:1.

Nie minęło wiele czasu, a gracze Leeds zadali kolejny cios rywalom. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Costa. Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z trzybramkowego prowadzenia, gdyż goście w 62. minucie zdobyli drugą bramkę. Leeds 4:2 Fulham.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.