Serie A

Wojciech Szczęsny opowiedział o najlepszym piłkarzu, z którym grał

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Bramkarz reprezentacji Polski i Juventusu, Wojciech Szczęsny wziął udział w programie „Foot Truck” i opowiedział o najlepszym piłkarzu, z którym miał przyjemność grać w jednej drużynie.

Wojciech Szczęsny w swojej karierze miał okazję grać z klasowymi piłkarzami, z całą czołówką światową. Polak w tym momencie dzieli szatnię ze świetnymi zawodnikami, jak chociażby Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala czy Matthijs de Ligt.

W rozmowie z Łukaszem Wiśniowskim i Kubą Polkowskim w programie „Foot Truck” wyznał, którego piłkarza, z którym grał w jednej drużynie, uważa za najlepszego. Zapewne ku zdziwieniu wielu kibiców, Polak nie wybrał Cristiano Ronaldo.

Wyborem 30-latka został kapitan Juventusu, Giorgio Chiellini. Argumentami Szczęsnego były inteligencja boiskowa Włocha, jego doświadczenie oraz jakość, jaką prezentuje na boisku. Szczęsny przyznał, że gdyby miał w zespole dziesięciu Chiellinich, to byłby zadowolony.

Jakbym miał wybrać jednego zawodnika, z którym grałem, to chciałbym Chielliniego i nikogo więcej. Dziesięciu Chiellinich na boisku i jestem szczęśliwy. Wszystko przez jego doświadczenie, inteligencję boiskową, wzór bycia kapitanem oraz jakość. Szczerze, to najlepszy piłkarz, z którym grałem.

Cały program można obejrzeć [TUTAJ].

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *