Serie A

Nieodpowiedzialne zachowanie prezesa Napoli. Klub może ponieść konsekwencje

grafika: własne/Krótka Piłka

Prezydent SSC Napoli, Aurelio De Laurentiis zarażony koronawirusem – poinformował klub spod Wezuwiusza w czwartkowym komunikacie. Sprawa wywołała burzę we włoskich mediach, ponieważ 71-latek wykazał się brakiem wyobraźni, udając się dzień wcześniej na spotkanie z przedstawicielami ligi.

SSC Napoli w komunikacie poinformowało, że Aurelio De Laurentiis jest zarażony koronawirusem. Wynik pozytywny dał test, który przeprowadzono w środę. Sprawa nie powinna budzić żadnych emocji, jednak prezydent klubu spod Wezuwiusza spotkał się tego dnia z wieloma osobami.

Aurelio De Laurentiis w środę po wykonaniu testu udał się na spotkanie z przedstawicielami innych zespołów z Serie A, na którym byli również dziennikarze. Według miejscowych mediów prezydent SSC Napoli mógł mieć w tym czasie kontakt także z piłkarzami oraz sztabem szkoleniowym swojej drużyny.

Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik rozpoczną sezon we włoskiej lidze 20 września, podejmując na wyjeździe Parmę. Wciąż prawdopodobny wydaje się transfer tego drugiego. Wśród potencjalnych pracodawców 51-krotnego reprezentanta Polski wymienia się Juventus, Atletico oraz Tottenham, który wydaje się faworytem po podpis napastnika.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *