Inne

Zapomnijcie o długowiecznym Ronaldo. Tak wygląda Ze Roberto

Źródło: Wikipedia / zdjęcie oznaczone do ponownego wykorzystania

Cristiano Ronaldo jest wzorem dla pokoleń piłkarzy pod względem zaangażowania w doskonalenie swoich umiejętności. Nie jest tajemnicą, że Portugalczyk przykłada dużą wagę do swojego wyglądu, spędzając wiele godzin na siłowni. Okazuje się jednak, że jest ktoś ze świata futbolu, kto uważa, że ma lepszą sylwetkę niż Cristiano Ronaldo.

Zdrowy styl życia

5-krotny zdobywca Złotej Piłki pomimo 35 lat na karku błyszczy nie tylko boiskową formą, ale również atletyczną budową ciała. Portugalczyk jest prawdziwym ewenementem. Swoją posturą mógłby zawstydzić niejednego 20-latka.

Były pomocnik Bayernu Monachium, Bayeru Leverkusen czy Realu Madryt twierdzi, że ma lepszą sylwetkę niż Cristiano Ronaldo. Ze Roberto rzucił nawet wyzwanie Portugalczykowi, aby ten grał do czterdziestki.

„Dziś powiedziałbym, że mam lepszą sylwetkę, bo grałem do 43 roku życia. Jeśli to zrobi, powiem że to on jest lepszy”.

Ze Roberto dla „TyC Sports”

Ze Roberto miał długą i obwitą w triumfy karierę. Przez 23 lata bronił barw 10 klubów m.in. Realu Madryt, Bayeru Leverkusen czy Hamburga. Przygodę z futbolem zakończył w 2017 roku w Palmeiras.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *