Serie A

Juventus ma nowego kandydata na napastnika

grafika: własna/Krótka Piłka

Juventus niedawno został mistrzem Włoch po raz dziewiąty z rzędu. Dużo mówi się w ostatnim czasie o tym, że „Stara Dama” w przyszłym sezonie będzie miała nowego napastnika. Poznaliśmy kolejnego kandydata, za którego klub ze stolicy Piemontu chce wyłożyć 80 milionów euro.

Temat transferu Arkadiusza Milika do Juventusu Turyn przewija się już we włoskich mediach od kilku tygodni. Okazuje się, że mistrzowie Włoch obserwują znacznie więcej piłkarzy. Dziennik „AS” podał nazwisko innego gracza, który potencjalnie może trafić do Włoch.

Raul Jimenez ma 29-lat i występuje w angielskim Wolverhampton, które w tym sezonie Premier League zajęło 7. miejsce. Meksykanin w obecnym sezonie zagrał w 53 meczach klubowych. W tym czasie 26-krotnie trafiał do siatki rywala i zanotował 10 asyst. Początkowo „Wilki” oczekiwały za swojego napastnika 100 milionów euro.

Sprawa Milika transferu Milika do Juventusu zaczęła się przeciągać, dlatego zarząd Juventusu rozpoczął planowanie potencjalnego zastępcy. Polski napastnik ma być jednak dalej największym priorytetem Juve. Decydujące znaczenie ma tu fakt, że Milik będzie kosztował „Starą Damę” około 50 milionów euro, czyli znacznie mniej niż napastnik Wolverhampton.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *