Polska piłka

Kolejny hit transferowy Wieczystej Kraków. Piłkarz Widzewa dołączy do Sławomira Peszki

Według naszych informacji Wieczysta Kraków wkrótce podpisze kontrakt z Adamem Radwańskim. 22-letni piłkarz Widzewa Łódź wzmocni krakowski zespół w walce o awans do IV ligi.

W ostatnich dniach w polskich mediach zrobiło się bardzo głośno o Adamie Radwańskim. Piłkarz Widzewa miał zostać uderzony przez kiboli łódzkiego klubu, którzy po meczu ze Zniczem Pruszków wtargnęli na murawę.

Młody pomocnik złożył do władz Widzewa prośbę o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Radwański i jego agent uważają, że zawodnikom nie zapewniono bezpieczeństwa i dopuszczono do wbiegnięcia kibiców na murawę łódzkiego stadionu.

Jak udało nam się dowiedzieć, Adam Radwański jest o krok od porozumienia w sprawie transferu do Wieczystej Kraków. Jest to o tyle zaskakująca informacja, że 22-latek był jednym z wyróżniających się zawodników Widzewa w 2 lidze i przypuszczano, że wkrótce może trafić nawet do jednego z ekstraklasowych klubów.

Wychowanek Wisły Płock to kolejny niespodziewany transfer do klubu z Krakowa. W połowie czerwca umowę z Wieczystą podpisał były reprezentant Polski, Sławomir Peszko.

Adam Radwański w minionym sezonie II ligi rozegrał 28 spotkań, w których strzelił 6 bramek i zanotował 2 asysty. Wraz z Widzewem Łódź wywalczył 2.miejsce w tabeli i awansował na zaplecze Ekstraklasy.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *