Transfery

Trzej giganci walczą o Arkadiusza Milika. Możliwy nieoczekiwany zwrot akcji

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Rozmowy w sprawie transferu Arkadiusza Milika do Juventusu nadal nie zakończyły się powodzeniem. Fiasko negocjacji mogą wykorzystać dwa inne kluby, które chcą zakontraktować Polaka.

Saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika trwa już od wielu tygodni. Według włoskich mediów Polak osiągnął już porozumienie z Juventusem w sprawie indywidualnego kontraktu, lecz problemem jest kwota za jaką Polak ma trafić do Turynu.

Właściciel Napoli, Aurelio de Laurentis oczekuje 50 milionów euro za polskiego napastnika. Juventus nie jest skłonny, aby zapłacić aż tyle, lecz rozwiązaniem problemu ma być Federico Bernardeschi.

Włoch ma zostać włączony do transakcji, dzięki czemu cena za reprezentanta Polski znacznie się obniży. Zwolennikiem sprowadzenia skrzydłowego do Neapolu jest m.in. Gennaro Gattuso.

Juventus nie jest jednak jedynym klubem, który walczy o angaż Arkadiusza Milika. Na rozwój sytuacji czekają bowiem dwie duże piłkarskie firmy – Tottenham i Atletico Madryt.

Arkadiusz Milik rozegrał w tym sezonie 34 spotkania w barwach Napoli, w których zdobył 14 goli. Polski napastnik gra we włoskim klubie od 2016 roku.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *