Transfery

To on zastąpi Milika w Napoli! Transfer na ostatniej prostej

grafika: własne/Krótka Piłka

Nicolo Schira poinformował, że SSC Napoli znalazło następcę Arkadiusza Milika. Według włoskiego dziennikarza włodarze klubu spod Wezuwiusza są zdeterminowani, aby pozyskać Victora Osimhena z Lille OSC.

Neapol coraz mniej polski

“Temat do zamknięcia. Victor Osimhen przejdzie do SSC Napoli. De Laurentiis zapłaci za niego 50 mln euro plus 10 mln euro w ewentualnych bonusach. Porozumienie z Lille OSC zostało osiągnięte” – napisał na Twitterze Nicolo Schira, który jest jednym z najbardziej wiarygodnych dziennikarzy odnośnie do rynku transferowego na Półwyspie Apenińskim.

Włoski dziennikarz zdobył informacje, według których SSC Napoli porozumiało się w sprawie indywidualnej umowy z nigeryjskim napastnikiem. Umowa ma obowiązywać do 2025 roku. Co więcej, 21-letni gracz ma zarabiać mniej więcej 3,5 mln euro za rok gry w klubie spod Wezuwiusza plus ewentualne bonusy. Nicolo Schira dodał również, że w najbliższych dniach dojdzie do potwierdzenia transferu.

W ten sposób Victor Osimhen najprawdopodobniej zastąpi Arkadiusza Milika w SSC Napoli. Reprezentant Polski od kilku miesięcy jest łączony z transferem do Juventusu. Do tej pory jednak żadna ze stron nie potwierdziła sfinalizowania rozmów. Wydaje się, że niemal nieprawdopodobny jest scenariusz, według którego polski napastnik pozostanie w klubie spod Wezuwiusza. Sprawą otwartą jest jednak kierunek transferu. Według doniesień medialnych również Atletico Madryt wyraża chęć pozyskania 26-latka.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *