Ekstraklasa

Wiadomo kiedy odbędzie się feta mistrzowska Legii Warszawa

Fot. Własne / Paweł Jerzmanowski

Legia Warszawa pewnie zmierza po tytuł Mistrza Polski. W najbliższą sobotę zagrają na wyjeździe z Lechem Poznań, który zajmuje drugie miejsce w tabeli. “Kolejorz” traci do klubu ze stolicy, aż 11 punktów. Jeśli wszystko pójdzie po myśli “Wojskowych” to po meczu będą cieszyć się triumfem w Ekstraklasie.

Z powodu panującej pandemii wszyscy sympatycy futbolu zastanawiają się jak będzie wyglądała feta z okazji tytułu mistrzowskiego. Portal “Legia.net” dotarł do informacji kiedy odbędzie się świętowanie.

Warunek, który musi zostać spełniony by Legia już w sobotę mogła się cieszyć z Mistrzostwa Polski to nie przegranie meczu z Lechem. Historia może się powtórzyć, bo w sezonie 2017/18 to właśnie po zwycięstwie z tym rywalem klub ze stolicy zgarnął tytuł mistrzowski.

Wspomniany mecz zakończył się wynikiem 3:0. Na boisku “Legioniści” wywalczyli 2:0, ale spotkanie zostało zakończone walkowerem na korzyść klubu ze stolicy. Powodem przedwczesnego zakończenia rywalizacji był incydent związany z wbiegnięciem kibiców Lecha na murawę.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *