Bundesliga Kadra

Nokaut na Lewandowskim! Sprawcą Hinteregger

W pierwszej połowie meczu, Robert Lewandowski padł na murawę po ciosie Martina Hintereggera.

Tuż przed przerwą, podczas meczu Bayernu Monachium z Eibtrachtem Frankfurt, Lewandowski padł na murawę po starciu z Hintereggerem.

Powtórki pokazały, że wątpliwym jest, że starcie było przypadkowe. Polak dostał cios łokciem i mial rozciętą skórę na twarzy. Hinteregger otrzymał za faul zaledwie żółtą kartkę.

Kapitan reprezentacji Polski leżał przez pewien moment na murawie, ale kontynuował grę bez większych problemów. W drugiej połowie strzelił nawet bramkę, z opatrunkiem na twarzy.

Bayern pewnie pokonał Eintracht 5:2. Godnym przypomnienia faktem jest, że prowodyr całego zdarzenia, Hinteregger, zaliczył w tym meczu nietypowego hat-tricka. Strzelił dwie bramki dla swojej drużyny po czym… wpakował piłkę do własnej siatki.

Redaktor "Krótka Piłka". Ekstraklasa, Niższe polskie ligi, Polacy za granicą Twitter: patrykchudoba, Instagram: patryk_chudoba_