Inne

Milik w drużynie z Haalandem? Obaj łączeni są z Juventusem!

Fot.: własne/Paweł Jerzmanowski

Arek Milik na okładce włoskiego „Tuttosportu”. Polak łączony jest z Juventusem wraz z Erlingiem Haalandem!

Obaj gracze według włoskich mediów znajdują się na celowniku Juventusu Turyn. Haaland co prawda dopiero przybył do Borussi Dortmund, ale jego transfer miałby się dokonać dopiero za rok.

Polak natomiast mógłby trafić do Starej Damy już w najbliższym okienku transferowym. Tak zasugerowali dziennikarze „Tuttosportu” na okładce – „Najpierw Milik, kolejny Haaland”.

Byłoby to dość logiczne, bowiem Milik do tej pory nie przedłużył kontraktu z Napoli. Wszystko wiąże się tu w jedną całość, bo możliwe jest, że Polak chce zmienić klub. Milik byłby solidnym wzmocnieniem Juve, bo jego wartość dla takiego klubu nie jest wysoka, (32 mln euro) a jednak przyzwyczaił do wysokich standardów gry.

Rok później, do Turynu sprowadzony miałby być wspomniany już Haaland. Norweg ma w kontrakcie wpisana klauzulę 75 mln euro, a więc znacznie więcej. Póki co, Juve nie byłoby skłonne wydawać takiej sumy dlatego odwlekłoby transfer właśnie do lata 2021.

Redaktor "Krótka Piłka". Ekstraklasa, Niższe polskie ligi, Polacy za granicą Twitter: patrykchudoba, Instagram: patryk_chudoba_

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *