Premier League

Moise Kean złamał zasady kwarantanny. Straci część wynagrodzenia

grafika: własna/Krótka Piłka

Moise Kean zignorował wytyczne rządu i urządził w swoim mieszkaniu imprezę. Na platformę Snapchat przesłał nagranie z domówki, na którym widać modelki.

Reprezentant Włoch do lat 21 zostanie ukarany przez Everton. „The Toffies” żąda od piłkarza 100 000 funtów, czyli równowartość jego dwutygodniowego wynagrodzenia.

Moise Kean/Snapchat

Byliśmy przerażeni, kiedy dowiedzieliśmy się o incydencie, w którym piłkarz pierwszej drużyny zignorował wytyczne rządu i politykę klubu w dobie koronawirusa. Wyraziliśmy silne rozczarowanie wobec postawy gracza. Takie działania są całkowicie niedopuszczalne. Najlepszym sposobem okazania szacunku pracownikom służby zdrowia jest robienie wszystkiego, by jak najlepiej się chronić

czytamy w oświadczeniu wydanym przez Everton

Według nieoficjalnych doniesień piłkarz przeprosił klub za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i obiecuje, że to się więcej nie powtórzy.

To już trzeci piłkarz z Premier League, który lekceważy wytyczne rządu w trakcie trwania pandemii koronawirusa. W poprzednim miesiącu Jack Grealish został przyłapany na całonocnej imprezie w Brimingham. Natomiast Kyle Walker został ukarany grzywną w wysokości 200 000 funtów za imprezowanie w domu. Obaj panowie nie zostaną powołani na najbliższe zgrupowania reprezentacji Anglii.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *