Primera Division

Neymar w Barcelonie? PSG obniżyło cenę

grafika: własna/Krótka Piłka

Pandemia koronawirusa daje klubom więcej czasu na rozsądne podejście do wydawanych pieniędzy na płacę i transfery. FC Barcelona również zajmuje się rozważaniem tych aspektów futbolu.

Jak donosi “Mundo Deportivo” kataloński klub powiedział reprezentantom Neymara, iż podpiszą go latem 2020 roku. Katalończycy za wszelką cenę chcieli odstraszyć Real Madryt od pozyskania Brazylijczyka.

Co więcej, zależy im na tym, by zawodnik PSG wrócił na Camp Nou. Jednak znacznie sprawę może skomplikować przez panującą pandemię, przez którą zostały zawieszone wszelkie rozgrywki sportowe. W związku z tym klub nie otrzymuje żadnych przychodów z biletów i od telewizji.

Z drugiej strony, Neymarowi zależy na tym, by odejść z ligi francuskiej. Historia powtarza się co okienko transferowe. PSG miało rzekomo obniżyć cenę wywoławczą z 200 mln euro na 150 mln. Nowa cena jest z pewnością dużo atrakcyjniejsza. Ale czy da jakość i będzie receptą na zło?

FC Barcelona musi rozważnie rozdysponować gotówkę, gdyż nie wiadomo jak długo potrwa okres piłkarskiej posuchy. Może odejście kilku zawodników pozwoli im pozyskać Neymara.

Redaktor portalu ''Krótka Piłka''. Kibic lig zagranicznych i Lotto Ekstraklasy.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *