Inne

Aleksandar Prijović zatrzymany przez policję

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Niepokojące wiadomości docierają do Polski z Serbii. Według portalu novosti.rs były piłkarz Legii Warszawa został aresztowany przez policję. Miał on się dopuścić złamania godziny policyjnej, którą wprowadził serbski rząd w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa.

Ludzka nieodpowiedzilaność

Jak donosi portal novosti.rs Aleksandar Prijović, został zatrzymany przez policję. Byłego piłkarza Legii Warszawa przyłapano na nierespektowaniu godziny policyjnej. Te i inne obostrzenia zostały wprowadzone w Serbii ze względu na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa.

Obecnie na terenie Serbii funkcjonuje godzina policyjna. Gdy na zegarach wybija 17:00 obywatelom Serbii, nie wolno puszczać swojego miejsca zamieszkania. Obostrzenie wprowadził serbski rząd, który chciał w ten sposób zmniejszyć do minimum kontakty międzyludzkie. Wszystko po to, aby powstrzymać rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa.

Niestety dla wielu osób przepisy są po to, aby je łamać. Pomimo ostrzeżeń gros Serbów nie respektuje wytycznych wprowadzonych przez rząd. Według portalu novosti.rs jednym z nich jest były piłkarz Legii Warszawa, Aleksandar Prijović, będący obecnie zawodnikiem saudyjskiego Al-Ittihad.

Serba przyłapano w jednej z belgradzkich kawiarni hotelowych na łamaniu godziny policyjnej. Przebywał tam wraz z żoną oraz przyjacielem rodziny. Co więcej, w kawiarni znajdowało się wówczas mniej więcej 15 osób.

Kiedy lokalne służby dowiedziały się o tym zgromadzeniu natychmiast, udały się do hotelowej kawiarni. Policja aresztowała wszystkich zgromadzonych wraz z Aleksandarem Prijoviciem. Byłemu piłkarzowi Legii Warszawa grozi nawet kara pozbawienia wolności.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *