Premier League

Jurgen Klopp obejmie reprezentację Niemiec?

grafika: własna/Krótka Piłka

Jurgen Klopp jest zainteresowany objęciem reprezentacji Niemiec – informuje „The Mirror”. To kolejny cel zawodowy, który sobie wyznaczył 52-latek.

Praca Jurgena Kloppa w ostatnich sezonach dla Liverpoolu robi ogromne wrażenie na ekspertach, jak i kibicach. Drużyna prezentuje swój styl, a co najważniejsze – wygrywa mecze. Nic więc dziwnego, że już wkrótce Klopp będzie mógł podjąć się kolejnego wyzwania zawodowego, tym razem z reprezentacją.

„The Mirror” donosi, że Niemiec ma być zainteresowany zostaniem selekcjonerem niemieckiej kadry. Według dziennika Klopp przyznał, że to właśnie reprezentacja naszych sąsiadów będzie kolejnym przystankiem w karierze 52-latka. Dodatkowo Liverpool miałby być ostatnim klubem, który prowadziłby były trener m.in. Borussii Dortmund.

Taki rozwój wydarzeń sprawia, że Liverpool musi zacząć szukać alternatywy. Jest to o tyle skomplikowane, że mało kto spodziewał się takich planów Jurgena Kloppa. Odejście Niemca sprawiłoby wiele kłopotów w drużynie, którą on zna od podszewki.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *