Primera Division

Eden Hazard krytycznie ocenił swój sezon

Eden Hazard był sprowadzany na Santiago Bernabeu jako następca Cristiano Ronaldo, którego zabrakło we wcześniejszym sezonie. Początki nie były obiecujące, nadwagą po wakacjach, problemy z kontuzjami, brak fajerwerków na jakie liczono ma Madrycie od zawodnika za którego klub zapłacił 100 mln euro. Głos w tej sprawie postanowił zabrać sam zawodnik, Eden Hazard.

grafika: własne/Krótka Piłka

„Ten sezon to był czas na adaptację. Będę oceniany po tym, co zrobię w kolejnym. Zależy mi, by być w dobrej formie.” – mówi Hazard.

29-latek obecnie leczy kontuzję i przebywa na kwarantannie w Madrycie. Zawodnicy Królewskich byli pod dużym zagrożeniem zakarzenia koronawirusem ponieważ jeden z graczy sekcji koszykarskiej Realu Madryt był nosicielem tego wirusa, a jak wiadomo piłkarze Realu trenują na tych samych obiektach co zawodnicy innych dyscyplin. Eden Hazard postanowił więc wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji.

„Siedzę w domu, nigdzie się nie ruszam. Jestem nieco zmartwiony sytuacją podobnie jak inni. Musimy uważać i dbać o siebie.”

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *