Ekstraklasa

Cierzniak: Uważam, że zasłużyliśmy na mistrzostwo już teraz

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Rezerwowy bramkarz Legii Warszawa, Radosław Cierzniak w rozmowie z legia.com przyznał, że jego zdaniem mistrzostwo Polski powinno trafić do Warszawy.

Rozgrywanie spotkań w PKO BP Ekstraklasie zostało wstrzymane 26 kwietnia, a decyzji co do dalszych kroków jeszcze nie ma. PZPN wraz z klubami wciąż szuka rozwiązania, które usatysfakcjonowałoby wszystkich. Co w przypadku, gdyby została podjęta decyzja o zakończeniu sezonu? Jasne zdanie na ten temat ma piłkarz Legii Warszawa, Radosław Cierzniak.

W rozmowie z portalem legia.com wyznał, że w takiej sytuacji mistrzostwo powinno przypaść Legii. Jego zdaniem legioniści mają na tyle dużą przewagę, że to właśnie w ich ręce powinien powędrować tytuł mistrzowski. Po 26 kolejkach Legia ma osiem punktów przewagi nad drugim w tabeli Piastem Gliwice.

Ogólnie rzecz ujmując uważam, że zasłużyliśmy na mistrzostwo już teraz. Osiem punktów przewagi o czymś świadczy, to nie jeden czy dwa. Ale z drugiej strony nie chodzi tylko o sam fakt zdobycia tytułu, bo wiem, że dla klubu najważniejsze jest to, by po prostu grać. 

Radosław Cierzniak dla portalu legia.com

Pełna rozmowa z Radosławem Cierzniakiem TUTAJ.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *