Kadra Polacy za granicą Serie A Transfery

Arkadiusz Milik może trafić do Juventusu!

Fot.: Własne/Paweł Jerzmanowski

Jak podaje Paolo Paganini, Arkadiusz Milik może wkrótce trafić do Juventusu.

Arkadiusz Milik od dłuższego czasu negocjuje przedłużenie kontraktu z dotychczasowym pracodawcą – SSC Napoli. Póki co jednak obie strony nie mogą dojść do porozumienia, a umowa Polaka z klubem wygasa w czerwcu 2021 roku. Jeżeli napastnik nie odejdzie lub nie przedłuży kontraktu w lecie, to w zimie będzie mógł odejść z klubu za darmo.

Jak podają włoskie media, Polak jest jednak na prostej drodze by z klubu odejść. Do transferu powinno dojść już w lecie. Kierunek jednak jest nieco zaskakujący. Paolo Paganini podaje, że Milik może trafić do samego Juventusu!

„Stara Dama” faktycznie będzie poszukiwać nowego napastnika. Ma to być piłkarz, który mógłby lepiej wykorzystać ofensywny potencjał swoich kompanów. Jak widać, działacze Juve uznali, że odpowiednim graczem będzie Arkadiusz Milik.

Dziennikarz w rozmowie z radiem „Kiss Kiss” podawał również informację, że zainteresowanie Milikiem wyraża także AC Milan. Rossoneri chcieliby jednak w zamian oddać Hakana Calhanoglu. Taką opcję wyklucza SSC Napoli.

Redaktor krotkapilka.com.pl. Ekstraklasa i niższe polskie ligi, Polacy za granicą, LM, Premier League. Twitter: @PatrykChudoba

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *