Serie A

Cristiano Ronaldo skrytykowany przez byłego prezydenta Juventusu

grafika: własna/Krótka Piłka

Drużyna Juventusu została objęta kwarantanną po tym, jak okazało się, że Daniele Rugani jest zakażony koronawirusem. Przed jej wdrożeniem Cristiano Ronaldo poleciał do Portugalii, aby wspierać swoją mamę po operacji. Ruch Portugalczyka krytykuje były prezydent Juventusu.

Obecna sytuacja sprawia, że wiele klubów decyduje się na obowiązkową kwarantannę dla swoich piłkarzy. Taką zastosował Juventus, w którym m.in. Paulo Dybala jest zakażony koronawirusem. Zanim decyzja o kwarantannie w klubie zapadła, Cristiano Ronaldo wrócił do Portugalii. Powodem było wsparcie dla matki, która przeszła operację po udarze.

Decyzja Ronaldo dzieli internautów na tych, którzy pochwalają i krytykują działania Portugalczyka. W tej drugiej grupie znalazł się były prezydent Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli. Jak cytują jego słowa „sportowefakty.wp.pl”, nie podoba mu się fakt, że Ronaldo pokazuje się na zdjęciach z basenu w takiej chwili.

Rzeczy w Juventusie uległy komplikacji po wyjeździe Cristiano Ronaldo. Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach z basenu.

– Giovanni Cobolli Gigli cytowany przez „sportowefakty.wp.pl

W drużynie Juventusu pozytywny test na obecność koronawirusa mieli Daniele Rugani, Blaise Matuidi oraz Paulo Dybala. Wielu innych piłkarzy Serie A, także otrzymali wynik pozytywny. W gronie tym znajduje się, chociażby Bartosz Bereszyński, obrońca Sampdorii.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *