Serie A

Arkadiusz Milik zostanie sprzedany?

Fot.: Własne/Paweł Jerzmanowski

Według doniesień Calciomercato.com Arkadiusz Milik może zostać sprzedany z Napoli. Właściciel klubu poinformował, jakiej kwoty oczekiwałby za reprezentanta Polski.

Arkadiusz Milik jest obecnie na etapie rozmów w sprawie nowego kontraktu, gdyż jego aktualny wygasa w 2021 roku. Włoskie media informują, że strony nie mogą porozumieć się w sprawie klauzuli odstępnego. W związku z tym pojawiły się informacje, jakoby Milik mógł odejść z Napoli.

Sprawę jasno stawia właściciel klubu, Aurelio De Laurentiis. Oczekuje on za Arkadiusza Milika kwoty w wysokości ok. 40 milionów euro. Dopiero od takiej oferty będzie rozważał sprzedaż Polaka. Jest to ostatni moment, kiedy da się jeszcze na nim zarobić duże pieniądze, gdyż jego obecna umowa obowiązuje do czerwca przyszłego roku. Już niebawem Polak będzie mógł negocjować z innymi klubami, a wówczas Napoli nie zarobi.

Aurelio De Laurentiis pieniądze zarobione, za Arkadiusza Milika chciałby przeznaczyć na jego zastępcę. Wśród piłkarzy, którzy mogą trafić do Neapolu, wymienia się m.in. Luke Jovicia z Realu Madryt, który nie otrzymuje wiele szans w swojej drużynie.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *