Ligi zagraniczne

Grzegorz Krychowiak z apelem na temat koronawirusa!

Koronawirus dziesiątkuje sport i między innymi futbol. Kilku piłkarzy czy trenerów zostało już zarażonych, a niestety na pewno nie jest to koniec. Władze większości lig zawieszają rozgrywki, a zespoły takie jak Arsenal czy Real Madryt zostały poddane kwarantannie. Grzegorz Krychowiak, który występuje w Lokomotiwie Moskwa zabrał głos w sprawie ostatnich wydarzeń.

Reprezentant Polski, Grzegorz Krychowiak podobnie jak Kuba Błaszczykowski wypowiedział się wczoraj w mediach społecznościowych na temat ostatnich wydarzeń związanych z pandemią koronawirusa:

„Obecna trudna sytuacja to test na naszą odpowiedzialność. Wielu moich fanów to ludzie młodzi. Wam może się wydawać, że zamknięcie szkół to przedłużone ferie. Tak nie jest. Zostańcie w tym czasie w domach. W ten sposób ochronicie siebie, ale również innych.” – apeluje pomocnik Reprezentacji Polski

W kolejnym wpisie możemy przeczytać:
„My piłkarze oczywiście wolelibyśmy grać mecze z kibicami. Ale ta sytuacja jest wyjątkowa. W najbliższym czasie wiele meczów będzie rozegranych przy zamkniętych trybunach”

„Nie zbierajcie się wtedy pod stadionami. Zostańcie w domach i kibicujcie przed telewizorami. Jeśli teraz zachowamy się odpowiedzialnie to szybciej wrócimy do normalności” – zakończył piłkarz.

Redaktor i szef działu bukmacherskiego w Krotka Pilka. Miłośnik piłki nożnej oraz footballu amerykańskiego. Wieloletni sympatyk i kibic Liverpoolu

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *