Liga Mistrzów

RB Lipsk obejmuje prowadzenie. Świetne wykończenie Timo Wernera

Tottenham podejmuje na własnym obiekcie RB Lipsk, z którym przegrywa już 1:0. Na gola musieliśmy czekać aż do drugiej połowy, choć pierwsza przyniosła nam wiele emocji.

W pierwszej odsłonie spotkania oglądaliśmy dominację zespołu z Niemiec. Od pierwszych minut stwarzali sytuacje, lecz cały czas na posterunku stał bramkarz gospodarzy – Hugo Lloris.

Wszystko zmieniło się po bramce Timo Wernera z rzutu karnego. Niemiec pokonał Llorisa, która choć rzucił się w dobry róg, nie dał rady sięgnąć piłki.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.