Liga Mistrzów Wideo

Atalanta coraz bliżej awansu. Prowadzi na San Siro z Valencią [WIDEO]

Atalanta Bergamo w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów prowadzi do przerwy z Valencią już 2:0. Na Sin Siro gole padły za sprawą Hansa Hateboera i Josipa Ilicia.

Wynik spotkania otworzył 26-letni Holender w 16 minucie gry. Z najbliższej odległości pokonał Jaume Domenecha.

Atalanta podwyższyła tuż przed zejściem to szatni. W 42 minucie dobrym strzałem popisał się Josip Ilicic i nie dał większych szans bramkarzowi.

W pierwszej połowie przy piłce dłużej była hiszpańska ekipa, natomiast Atalanta była groźniejsza i bardziej skuteczna. Na ostatnie cztery spotkania zwyciężyła trzy, w których bramka padła do 30 minuty.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.