Premier League Wideo

Koszmarny błąd Leno w derbach Londynu [WIDEO]

W derbach Londynu Arsenal prowadził 1:0 z Chelsea. Po fatalnym błędu Bernda Leno “Kanonierzy” stracili bramkę, a później “The Blues” doprowadzili do stanu 2:1 i ostatecznie wygrali prestiżowe derby Londynu.

Po golu Pierre America-Aubameyanga w pierwszej połowie Arsenal prowadził 1:0. Drużyna Mikela Artety wyglądała bardzo dobrze, a ekipa ze Stamford Bridge nie miała pomysłu na grę.

W drugiej połowie doszło do kilku kontrowersji, jak się okazało na niekorzyść Arsenalu. Najprawdopodobniej jutrzejsza prasa poświęci dużo miejsca na ten temat.

Pod koniec meczu fatalny błąd zaliczył Bernd Leno. Niemiec zaliczył “pusty przelot” po dośrodkowaniu drużyny gości. Piłkę do pustej bramki z najbliższej odległości wpakował Jorginho.

Chelsea krótko po tej sytuacji zdobyła kolejną bramkę i ostatecznie wygrała to spotkanie 2:1.

Redaktor w Krótkiej Piłce i Sport247. Sympatyk Premier League i Primeira Ligi, NHL, i skoków narciarskich.