Premier League

Granit Xhaka wygwizdany przez fanów. Kapitan Arsenalu nie popisał się swoim zachowaniem [WIDEO]

Arsenal zremisował u siebie z Crystal Palace 2:2. Choć „The Gunners” miało dwubramkową przewagę, nie udało dowieść się zwycięstwa do końca. W drugiej połowie boisko opuścił Granit Xhaka, którego kibice pożegnali gwizdami.

Arsenal szybko strzelił dwie bramki strzelone przez duet środkowych obrońców: Sokratis – David Luiz, którzy strzelali kolejno w siódmej i dziewiątej minucie.

Na odpowiedź gości trzeba było czekać do 32. minuty. Bramkę kontaktową zdobył Luka Milivojevic, który wykorzystał rzut karny. Do przyznania jedenastki sędzia skorzystał z weryfikacji VAR. Wyrównał Jordan Ayew siedem minut po przerwie.

Skandaliczne zachowanie Granita Xhaki miało miejsce w 61 minucie. Kapitan Arsenalu rozegrał słabe spotkanie i został wygwizdany przez kibiców. Szwajcar kazał kibicom „spi*****ać”, zdjął koszulkę i poszedł prosto do szatni, a nie na ławkę rezerwowych. Nie podał też ręki menedżerowi „The Gunners”, Unai Emery’emu.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.