Serie A Transfery

Niespodziewany kierunek Zlatana. „Ibra” może trafić do Bologni

Źródło: Instagram/iamzlatanibrahimovic

Szwed do niedawna miał trafić do topowego europejskiego klubu. Teraz jednak zgłosiła się po niego Bologna!

Zlatan Ibrahimović to jeden z najlepszych piłkarzy MLS, a już na pewno swojego klubu LA Galaxy. Napastnik zdobył już 30 goli w sezonie, ale w klasyfikacji strzelców wyprzedza go Carlos Vela.

Jako, że kontrakt Zlatana wygasa wraz z końcem roku kalendarzowego, piłkarz może już teraz szukać następnego klubu. Wiele mówiło się o powrocie piłkarza do Europy. Zainteresowanie utytułowanym graczem wyrażały zarówno Inter Mediolan jak i Manchester United.

Nieoczekiwanie, „Corriere dello Sport” podało informację, że gotów do zatrudnienia Ibrahimovicia jest klub z Serie A. Mianowicie chodzi o Bolognę.

Zespół ten jest raczej ligowym średniakiem, dlatego mało możliwym ruchem wydaje się transfer Zlatana. Szwed raczej liczy na kolejne drużynowe i indywidualne sukcesy, a poza tym jest w tak dobrej dyspozycji strzeleckiej, że z chęcią zakontraktuje go lepszy klub.

5 najpiękniejszych bramek Zlatana dla LA Galaxy

Bologna jest prowadzona przez Sinisę Mihajlovicia. Rossoblu zajmują 13. pozycję w lidze, mając zaledwie 9 punktów. Gdyby udało się podpisać kontrakt ze Szwedem, byłby to największy transfer w 110-letniej historii klubu.

Redaktor "Krótka Piłka". Ekstraklasa, Niższe polskie ligi, Polacy za granicą Twitter: patrykchudoba, Instagram: patryk_chudoba_

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *