Ligue 1

Thomas Tuchel o sytuacji Neymara w PSG. „Kibice mają prawo to robić”

Thomas Tuchel ostatnio wypowiedział się na temat relacji z Neymarem. W jednym ze spotkań na Parc de Princes kibice wygwizdali Brazylijczyka, do czego odniósł niemiecki szkoleniowiec.

Tuchel w wywiadzie dla katarskiej telewizji sportowej wypowiedział się o relacjach z Neymarem i jaki stosunek do niego mają kibice, którzy wygwizdują go przy nadarzającej się okazji. Niemiecki trener nie dziwi się fanom.

Sytuacja nie jest prosta. Kibice wyrażają swoją opinię i całkowicie ją rozumiem. Mają prawo to robić. Oni są dumni ze swojego zespołu i nie jest miło słyszeć, jak jeden z zawodników powtarza tydzień po tygodniu, że chce odejść – przyznał niemiecki szkoleniowiec.

Tłumaczy Thomas Tuchel

Trener Paryżan przyznaje, że sam nie ma problemów z Neymarem i się dogadają. Sprawa transferu była od początku klarowna i nie wpłynęła na stosunki między Niemcem i Brazylijczykiem.

Relacja między nami bardzo się nie zmieniła. Wiedziałem, że chce odejść z PSG i on wiedział, że jestem temu przeciwny. Dla mnie nie był to właściwy moment, ani właściwa decyzja. Nie mogło to wpłynąć na stosunki między nami, bo zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że ciągle istnieje możliwość współpracy.

Stwierdza Niemiec

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *