Primera Division

Piękna przewrotka Luisa Suareza [WIDEO]

FC Barcelona podejmuje u siebie Sevillę w ramach 8 kolejki LaLiga. Duma Katalonii do przerwy prowadzi 3:0, a strzelanie genialnym uderzeniem rozpoczął Luis Suarez.

Pierwsza bramka tego widowiska padła w 27 minucie i po niej kibice już mogli wyjść ze stadionu ze świadomością, że w tym meczu nic piękniejszego już nie zobaczą. Nelson Semedo dośrodkował w pole karne, a ekwilibrystycznym uderzeniem popisał się Luis Suarez.

Wszystkim, którzy myśleli, że Barcelona ma dziś trudne zadanie Mistrzowie Hiszpanii wybili ten pomysł z głowy już w pierwszej połowie. Po golu Urugwajczyka na Camp Nou padły jeszcze dwie bramki. Vaclika pokonali jeszcze kolejno Vidal i Dembele, więc Blaugrana na drugą połowę może wychodzić wyluzowana. Skończy się na manicie?

To już 3 mecz z rzędu Suareza z golem. Wcześniej 32-latek ustrzelił dublet w przeciwko Interowi Mediolan w Lidze Mistrzów oraz zaliczył jedno trafienie w ligowym starciu z Getafe.

Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej