Premier League

Harry Kane z golem w meczu z Leicester. Nieczęsto ogląda się takie bramki [WIDEO]

Tottenham po remisie z Olympiakosem w Lidze Mistrzów, chciał się odegrać na krajowym podwórku. Jednak ta sztuka też się nie udała i przegrał z Leicester na King Power Stadium 2:1. Bramkę dla „Kogotów, którą warto zobaczyć zdobył Harry Kane.

Sytuacja miała miejsce w 29 minucie gry. Podanie od Hueng-Min Sona otrzymał Kane, który od razu próbował wbiec w pole karne rywala. Został jednak odepchnięty i tuż przed wywróceniem się na murawę oddał celny strzał.

Wyrównał w drugiej połowie Ricardo Pereira, a dokładnie w 69 minucie. Portugalczyk w idealnym momencie wbiegł w pole karne i skończył akcje celnym strzałem.

Niedługo przed końcem spotkania pięknym strzałem z dystansu popisał się James Maddinson. Anglik uderzeniem zza pola karnego nie dał większych szans bramkarzowi i ustawił wynik spotkania.

Tottenham obecnie zajmuje piątą lokatę z dorobkiem ośmiu punktów. Trzy oczka więcej ma Leicester, które jest na trzecim miejscu w tabeli Premier League.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.