Premier League Primera Division

Philippe Coutinho wróci do Liverpoolu? Jurgen Klopp dał wyraźną informację co do transferu

grafika: własna/Krótka Piłka

Jurgen Klopp wypowiedział się, na temat plotek transferowych związanych z powrotem Philippe Coutinho do Liverpoolu. Jego dalsza przyszłość na Camp Nou jest dalej bardzo niepewna.

W mediach społecznościowych codzień pojawiały się informacje, które mówiły o zmianie barw klubowych przez Brazylijczyka. 27-latek opuścił Anfield zimą 2018 roku za 145 milionów euro. Głos w sprawie plotek transferowych zabrał sam Jurgen Klopp.

  • Generalnie Phil Coutinho pomógłby każdej drużynie. Jestem co do tego przekonany, ale to też nie o to chodzi – powiedział Niemiec cytowany przez serwis goal.com.
  • Lubię go, to fantastyczny piłkarz, który posiada wspaniałe umiejętności. Jego sprowadzenie wiązałoby się jednak z wielkimi, naprawdę wielkimi pieniędzmi, a to nie jest dla nas rok na takie wydatki – wyjaśniał Jurgen Klopp.
  • To jest po prostu niemożliwe. Jak już mówiłem, każda drużyna stałaby się lepsza, jeśli miałaby go w swoim składzie – włączając w to nas – ale naprawdę mam nadzieję, że odnajdzie swoje szczęście w Barcelonie – zaznaczył Klopp.

Sam Coutinho, który zmienił klub zimą 2018 roku, nie spełnił wymaganych oczekiwań w Barcelonie. Jego dalsza przyszłość w klubie jest bardzo niepewna.

Redaktor krotkapilka.com.pl | Kibic Barcelony | Twitter: @Konrad51469184

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *