Ekstraklasa Transfery

Wisła Kraków otrzyma pieniądze na transfery!

Jak podaje Sport.tvp.pl zarząd klubu znalazł jednak sponsorów, którzy wspomogą Wisłę na kwotę oscylującą wokół 2 milionów złotych.

Choć Wisła już od jakiegoś czasu boryka się z problemami finansowymi to w tym okienku transferowym zakontraktowała już trzech graczy. Białą Gwiazdę zasilili Michał Mak, Rafał Janicki i David Niepsuj. Kontrakty przedłużyli też m.in. Marcin Wasilewski i Kuba Błaszczykowski.

Z klubu odszedł nominalny napastnik – Marko Kolar, dlatego na tej pozycji pojawił się problem. Na szczęście udało się porozumieć z firmami, które przekażą pieniądze na rzecz kolejnych transferów. Są to stali partnerzy klubu.

– Nie ma czegoś takiego jak fundusz transferowy w Wiśle Kraków. Natomiast jest umowa między Wisłą, a grupą podmiotów umożliwiająca nam, w zgodzie z przepisami prawa, na pewną swobodę w pozyskiwaniu zawodników – przekazał prezes klubu, Piotr Obudziński w rozmowie ze sport.tvp.pl

Niedawno “Biała Gwiazda” testowała dwóch graczy – Jeana Carlosa Silvę oraz Dawida Rudnika. Pierwszy z nich występował dotychczas w drugiej drużynie Granady, a drugi w LZS-ie Starowice Dolne.

Redaktor "Krótka Piłka". Ekstraklasa, Niższe polskie ligi, Polacy za granicą Twitter: patrykchudoba, Instagram: patryk_chudoba_

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *