Premier League

“Daily Mail”: Tottenham wyda 80 milionów na graczy… Bournemouth

Jak donosi w dzisiejszym wydaniu “Daily Mail”, Mauricio Pochettino chce sprowadzić do swojego zespołu dwóch piłkarzy Bournemouth- Calluma Willsona i Davida Brooksa. Kwota transferów ma wynieść nawet 80 mln funtów.

Tottenham z powodu budowy nowego stadionu, musiał wstrzymać się od poważnych wzmocnień na przestrzeni ostatnich okienek transferowych. Stadion został ukończony i oddany do użytku, co oznacza, że w najbliższym letnim okienku Tottenham wreszcie będzie mógł sobie pozwolić na wydanie nieco większej kwoty na transfery.

Zdaniem “Daily Mail”, Mauricio Pochettino i zarząd “Kogutów” zdecydowali już, o których zawodników będą starać się najbardziej. Mowa o Callumie Willsonie i Davidzie Brooksie z Bournemouth. Obaj zawodnicy mieliby zwiększyć rywalizacje w ofensywnej formacji zespołu.

Portal “Transfermarkt” wycenia obu zawodników na 45 mln funtów, jednak kwota ta może wzrosnąć nawet do 80 mln funtów ze względu na to, że obaj piłkarze pochodzą z Wysp Brytyjskich, a z AFC Bournemouth są związani umowami do końca czerwca 2022 roku.

Redaktor portalu "Krótka Piłka". Wierny obserwator La Liga i Premier League oraz kibic polskich zespołów w europejskich pucharach.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *