Primera Division

Luka Modrić stanowczo o przenosinach do innego klubu

Ostatnio sporo mówiło się o ewentualnym transferze Luki Modricia do nowego zespołu. Chorwacki pomocnik uciął plotki na ten temat.

W lecie pozyskaniem Chorwata zainteresowany był m.in. Inter Mediolan. Real zagroził nawet zgłoszeniem sprawy do FIFA, iż jego zdaniem rozmowy z ich zawodnikiem odbywały się za plecami ”Królewskich”. W styczniu miał wrócić temat przenosin Modricia, dlatego sam piłkarz zabrał głos w tej sprawie.

„Zostało mi półtora roku kontraktu i jestem spokojny, bo to jeszcze dużo czasu. Chcę zostać w Realu Madryt na dłużej. Jestem tu szczęśliwy tak samo, jak byłem pierwszego dnia.”

Luka Modrić

Nastroje w Madrycie nie są zbyt optymistyczne. Real do pierwszej Barcelony traci siedem punktów i coraz mniej jest nadziei, że mistrzostwo La Ligii wróci do stolicy. Piłkarze „Królewskich” podchodzą do tego z chłodną głową i zaznaczają, że muszą się skupiać na każdym pojedynczym meczu, pnąc się krok po kroku na szczyt tabeli.

Luka Modrić przeszedł do Realu Madryt w 2012. W ciągu 6 lat w barwach „Los Blancos” rozegrał 280 spotkań. W 2018 roku zdobył również Złotą Piłkę.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *