Liga Mistrzów Memy

Absurdalne tłumaczenia Tuchela po porażce z Borussią. Kuriozalne słowa

Paris Saint Germain przegrało po wyrównanym starciu z Borussią Dortmund 1:2. Trener Paryżan, Thomas Tuchel podał kuriozalny powód porażki.

Mecz był zapowiadany jako jeden z najciekawszych par 1/8 finału Ligi Mistrzów. PSG ciągle marzy o triumfie w europejskich rozgrywkach, jednak praktycznie co sezon się kompromituje. Mistrzowie Francji nie awansowali ani razu nawet do półfinałów tychże rozgrywek.

Mecz od początku był żywy i wyrównany. Pomimo wielu okazji obu drużyn, do przerwy kibice na Westfalenstadion nie zobaczyli bramki.

W drugiej połowie wynik otworzył Erling Haaland. Złote dziecko świetnie wykończyło sytuację sam na sam i dało prowadzenie „Borrusen”.

Radość nie trwała długo. Paryżanie przeprowadzili szybką akcję, która doprowadziła do sytuacji sam na sam Neymara z pustą bramką. Brazylijczyk nie mógł zmarnować takiej okazji.

Później jednak zobaczyliśmy prawdziwe cudo Erlinga Haalanda. Norweg świetnie uderzył zza pola karnego i zdobył bardzo ważną bramkę na 2:1. Bramkę zobaczycie TUTAJ.

Po meczu trener gości kuriozalnie chciał wytłumaczyć porażkę swojej drużyny. Niemiec uważa, że Borussia wygrała bo… zagrała siedem meczów mniej!

Od stycznia Borussia zagrała siedem meczów mniej od nas. Mieli też jeden dzień więcej na odpoczynek. – powiedział Thomas Tuchel.

Redaktor w Krótkiej Piłce i Sport247. Sympatyk Premier League i Primeira Ligi, NHL, i skoków narciarskich.