Ekstraklasa

Vuković wbija szpilkę fanom Legii. Szkoleniowiec krytykuje zachowanie kibiców

Podczas konferencji prasowej poprzedzającej spotkanie z Rakowem Częstochowa szkoleniowiec Legii Warszawa zabrał głos w sprawie nałożonych na klub kar. „Vuko” nie omieszkał też wspomnieć o zachowaniu kibiców.

Komisja Ligi ukarała Legię za skandaliczne zachowanie podczas meczu z ŁKS Łódź. Fani „Wojskowych” wywiesili transparenty obrażające nowy nabytek klubu Jakuba Kisiela. Ponadto na jednym z transparentów znalazł się napis z przekazem do biznesmena z Francji, który interesuje się inwestycją w Polonię Warszawa. „Panie Nitot. Nie jest za późno, żeby się wycofać. Masz jeszcze klientów, przedsiębiorstwo jeszcze funkcjonuje

Za te zachowania na wicemistrza Polski została nałożona kara finansowa w wysokości 50 tysięcy złotych i zakaz wstępu na „Żyletę” w najbliższym meczu przy Łazienkowskiej 3 (osoby, które podczas spotkania z łódzkim zespołem zasiadały na tej trybunie).

Wydaje mi się, że nie tędy droga, niektóre kary są nakładane zbyt pochopnie. Z drugiej strony, od dawna nie rozumiem „napinania się” kibiców Legii na Polonię – przyznał 40-letni szkoleniowiec.

Vuković dodał też, że zachowanie kibiców Legii tak naprawdę nie ma większego sensu.

Pamiętam jak byłem „podjarany” meczem z Polonią. Czułem, że spotkanie będzie przypominało derby Belgradu. Przyjechałem na stadion przy Konwiktorskiej i spotkałem 2,5 tysiąca ludzi. Nigdy nie mogę za bardzo zrozumieć tego „zajmowania się” Polonią. To klub, który ma miejsce w Warszawie jakie ma i nie ma sensu brać tego pod uwagę – skrytykował kibiców.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *