Primera Division

Malcom: „Messi jest najlepszym graczem na świecie”

Były piłkarz Barcelony wyznał, jak wyglądał z jego perspektywy pobyt w „Blaugranie”. Brazylijczyk podkreślił także rolę Messiego w klubie.

Pomimo wielu nadziei i oczekiwań z obu stron, przygoda Malcoma z Barceloną zakończyła się bardzo szybko. Piłkarz odszedł z zespołu i został zawodnikiem Zenitu Petersburg. Po czasie Brazylijczyk wyjaśnił, jak wyglądał z jego perspektywy pobyt w Barcelonie.

Nie miałem żadnych problemów w Barcelonie. Odszedłem do Zenitu, bo chciałem po prostu grać. Kiedy w Barcelonie wchodziłem na boisko, to dawałem z siebie wszystko. Dobrze mi szło, wprowadzałem do gry trochę więcej energii. Było mi smutno, gdy odchodziłem, lecz spełniłem swoje marzenie. Grałem w Lidze Mistrzów, strzeliłem gola Realowi Madryt. Odszedłem z czystym sumieniem, bo wykonałem dobrą robotę.

Malcom docenił postać Lionela Messiego. Według niego jest on najlepszym piłkarzem na świecie i często przykrywa problemy Barcelony.

Jego jakość przykrywa niektóre problemy Barcelony. Ale poza nim w drużynie są też Suarez, Griezman, Rakitić, de Jong, Arthur, Vidal… Leo jest jednak najlepszym graczem na świecie. Czasami robi szalone rzeczy i bardzo pomaga drużynie.

Content manager oraz Szef działu „Polska Piłka" - krotkapilka.com.pl

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *