Ekstraklasa Wideo

Wróciła najlepsza liga w kraju! Wraz z nią zagrania na miarę Ekstrklasy [WIDEO]

W piątkowy wieczór na polskie boiska powróciła Ekstraklasa. Oglądaliśmy wiele niezapomnianych emocji, bramek i sytuacji, dla których kochamy tę ligę.

Na inaugurację oglądaliśmy jak Arka Gdynia zmaga się z Cracovią. Goście zwyciężyli 1:0 po bramce Sergiu Hanca w 37 minucie.

Po meczu więcej się mówi o woleju wykonanym przez Pelle van Amersfoort’a, który stał się ikoną tego spotkania.

Więcej bramek oglądaliśmy we Wrocławiu. Tam Śląsk zremisował z Lechią Gdańsk 2:2. Dwie bramki zdobył Flavio Paixao kolejno w 6 i 47 minucie.

Śląsk zaczął odrabiać straty w 69′ po wykorzystanym rzucie karnym przez Krzysztofa Mączyńskiego. Ostatniego gola, czyli dającego remis zanotował Michał Chrapek w doliczonym czasie gry.

W trakcie meczu mieliśmy okazję obejrzeć kilka niezapomnianych zagrań…