Ekstraklasa

Michał Pol boleśnie ZBESZTAŁ piłkarzy Ekstraklasy. Poleciały WULGARYZMY

Michał Pol w swojej relacji na YouTube skrytykował poziom ekstraklasy. Jego zdaniem jest on przeraźliwie niski.

Dziennikarz, który na swoim koncie ma między innymi posadę w „Przeglądzie Sportowym”, w którym był redaktorem naczelnym ostro krytykuje ekstraklasę. Jego zdaniem poziom sportowy jak i zarządzanie jest fatalne, a za przykład podaje między innymi odejście Igora Angulo z Górnika Zabrze.

To jest wina naszych klubów i zarządzających, że nie umiemy zatrzymać tutaj porządnego piłkarza. Już nikt nie da się na to nabrać, że warto zaczekać, że może zdarzyć się gra w pucharach. W czym, przepraszam? W pucharach?! My już nawet nie będziemy odpadać z Ligi Europy. Nas będą lać słabiaki z „Conference League”, czy jak to się tam nazywa” – mówi Pol.

Dziennikarz wziął na celownik również spotkanie Ibizy z FC Barceloną, szydząc z wymęczonego zwycięstwa „Dumy Katalonii”. Stwierdził, że piłkarzy z Ibizy już niedługo będzie można zobaczyć w lidze polskiej.

Zaleją nas wątpliwej jakości trzecioligowi Hiszpanie, później tacy pójdą do Dubaju albo Arabii Saudyjskiej i tam z nimi rozwiążą kontrakt i będą mieli pół roku wakacji. Mowa o Carlitosie, to jest jego przypadek” – mówi dziennikarz.

Wypowiedział się on również na temat na temat opinii Zbigniewa Bońka, który zrównuje MLS z ekstraklasą. Michał Pol uważa, że gdyby Major League Soccer była ligą europejską, dorównywałaby lidze portugalskiej, do której ekstraklasie trochę brakuje.

Nie potrafimy utrzymać ani starych, ani tych młodych, którzy chcą się rozwijać i idą do MLS. Trudno mieć do nich o to pretensje i tu się ze Zbigniewem Bońkiem absolutnie nie zgadzam” – skończył dziennikarz.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *