Bundesliga Memy

Wielka klasa Timo Wernera. Piękne słowa o Lewandowskim

Robert Lewandowski i Timo Werner w tym sezonie Bundesligi urządzili sobie indywidualny konkurs na zdobycie korony króla strzelców. Obydwaj imponują dyspozycją i skutecznością. Pierwszy w tabeli strzelców znajduje się Polak, mający 19 goli, ale napastnik RB Lipsk czyha na jego potknięcie z 18 bramkami. Zajmujący 3. lokatę Hennings ma dopiero 11 trafień.

Niemiecki snajper został zapytany o Roberta Lewandowskiego, który przechodzi, jak się wydaje, najlepszy okres w karierze. Werner nie szczędził mu komplementów.

„Gdy go widzisz, doceniasz jego dorobek. 29 goli w LM i Bundeslidze to wynik imponujący. To jest poziom Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. Trzeba wiedzieć, że Lewandowski jest najlepszym napastnikiem w Bundeslidze”

przyznał.

Piłkarz lidera Bundesligi został także zapytany o odczucia odnośnie swojej formy oraz dojrzałości piłkarskiej, doświadczenia na boisku.

„Mam 23 lata i wciąż mogę uczyć się nowych rzeczy. W RB pokazałem już, że potrafię poruszać się na małej przestrzeni. Już w tym sezonie mocno się rozwinąłem i chcę to stale robić. Bayern w ataku jest jednak zabezpieczony. Lewandowski to znakomity napastnik”

Zakończył.
Zastępca redaktora naczelnego krotkapilka.com.pl, wcześniej polskapilka24.net i xgol.pl. Dziennikarz od blisko dwóch lat. Sympatyzuję z Ekstraklasą i Bundesligą.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *