Premier League

Wielka impreza graczy Manchesteru! Kilkadziesiąt modelek w hotelu

grafika: własna/Krótka Piłka

Media huczą o tym jaką imprezę urządzili gracze Manchesteru City po wygranym meczu z Aston Villą aż 6:1. Okraszona ona miała być towarzystwem kilkudziesięciu modelek.

W ostatniej kolejce zeszłoroczny triumfator Premier League nie dał szans drużynie Deana Smitha i zdołał wcisnąć im sześć goli. Taką wygraną trzeba świętować, ale piłkarze chyba popłynęli za daleko. Swój triumf „obywatele” świętowali w luksusowym hotelu z modelkami.

„The Sun” donosi, że Pep Guardiola miał wiedzieć o całej akcji, lecz nie miał wpływu na jej przebieg. Obecne miały być tam gwiazdy internetu takie jak: Amira Paula, Marta Tejeda czy Chriara Giuffrida. Kobiety relacjonowały imprezę na instagramie.

To wydarzeni towarzyskie miało być planowane przez zawodników od dawna. Za spóźnioną imprezę świąteczną piłkarze najprawdopodobniej nie zostaną ukarani przez klub, ponieważ ich menadżer wydał na to zgodę. Przykre konsekwencje mogą wyniknąć jednak z faktu, że wielu zawodników ma stałe partnerki, które nie będą zadowolone z obecności 22 modelek.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *