Primera Division

Setien podejmuje pierwsze ważne decyzje w FC Barcelonie!

Fotka do Setiena. Źródło: Twitter / FCBarcelona

Czas Ernesto Valverde w FC Barcelonie dobiegł końca. Nowym szkoleniowcem „Dumy Katalonii” został dobrze znany w La Liga Quique Setien. Doświadczony szkoleniowiec zabrał już głos i podjął pierwsze ważne decyzje w nowym klubie.

FC Barcelona pisze nową historię, albowiem pierwszy raz podczas 121-letniej historii zwolniła trenera podczas trwania rozgrywek. Josep Bartomeu miał dość nieudolnej gry piłkarzy w meczach o trofea i postanowił zareagować bardzo stanowczo.

Klub podpisał kontrakt z Setienem, który już we wtorek poprowadził pierwszy trening FC Barcelony. Były szkoleniowiec Realu Betis jasno i stanowczo podejmuje pierwsze decyzje. Dziennik „Mundo Deportivo” informuje, że Setien nie pozwoli na odejście Arturo Vidala, ma zamiar budować bardzo dobre relacje z Leo Messim, który jest ogromnie ważną postacią dla całej FC Barcelony oraz ma zamiar skupić się na wychowankach.

Czy zatrudnienie hiszpańskiego trenera będzie strzałem w dziesiątkę czy też klapą okaże się w ciągu dalszej fazy trwającego sezonu.

Redaktor i szef działu bukmacherskiego w Krotka Pilka. Miłośnik piłki nożnej oraz footballu amerykańskiego. Wieloletni sympatyk i kibic Liverpoolu

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *