Ekstraklasa

Igor Angulo odejdzie z Ekstraklasy? Są konkretne oferty

Pomimo tego, że Igor Angulo dostał propozycję nowego kontraktu, wciąż nie mamy pewności, czy będzie grał na wiosnę w polskiej lidze. Bask jest kuszony przez zagraniczne kluby.

Igor Angulo w ostatnim meczu w tym roku walnie przyczynił się do zwycięstwa Górnika Zabrze z Jagiellonią Białystok aż 3:0. Hiszpan strzelił dwie bramki i zagrał bardzo dobre zawody.

Po meczu napastnik przyznał, że nie otrzymał jeszcze oferty nowego kontraktu od klubu. Zawodnik powiedział też, że interesują się nim inne kluby, głównie z Turcji.

Chciałem mieć wszystkie sprawy zamknięte przed świętami, ale tak nie jest. Nie dostałem od klubu propozycji nowego kontraktu – powiedział Igor Angulo.

35-latek chce przedłużenia oferty o kolejne dwa lata. Z bliżej nieznanych źródeł wiemy, że klub zaoferował Igorowi roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok, przy spełnieniu określonych warunków.

W tym sezonie Angulo strzelił dziewięć bramek i zaliczył trzy asysty. To też król strzelców poprzedniego sezonu, w którym strzelił 24 bramki.

Redaktor w Krótkiej Piłce i Sport247. Sympatyk Premier League i Primeira Ligi, NHL, i skoków narciarskich.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *