Polacy za granicą

Serbski elektor Złotej Piłki „Gdyby nie to, umieściłbym Roberta Lewandowskiego przed Leo Messim”

Vladimir Novaković, serbski dziennikarz, który głosował w plebiscycie „Złotej Piłki” powiedział w rozmowie ze „SportoweFaktyWP” dlaczego zagłosował na Roberta Lewandowskiego.

Vladimir Novaković w swoim głosowaniu uwzględnił następującą piątkę zawodników: Lionel Messi, Alisson Becker, Robert Lewandowski, Dusan Tadić, Riyad Mahrez.

Serb skomentował swoją decyzję o głosowaniu na Roberta Lewandowskiego.

„Pozycja Lewandowskiego jest wynikiem dokładnych obserwacji. Stacja telewizyjna, w której pracuję, od 5 lat jest właścicielem praw do reprezentacyjnych meczów kwalifikacyjnych. W tym czasie pokazaliśmy ponad 30 meczów Polaków. Do tego mamy umowę z „Bayern TV”. Nigdy nie przegapiliśmy więc żadnego z jego występów.”- stwierdził.

„Od około 10 lat jestem jego wielkim fanem, dokładnie od czasu jego przybycia do Borussii Dortmundu. Uważam go za najlepszego napastnika świata w tej dekadzie”- dodał serbski dziennikarz.

„Jego forma w tym sezonie jest po prostu niesamowita. Gdyby nie to, że było tak tylko przez ostatnie 4 miesiące, umieściłbym go nawet przed Leo Messim.”- zakończył Novaković.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *