Transfery

Gwiazda Piasta Gliwice może trafić do Legii Warszawa

fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Jak informuje „Przegląd Sportowy” Legia Warszawa jest zainteresowana sprowadzeniem Jorge Felixa na Łazienkowską. Hiszpan jest jednym z najlepszych zawodników Piasta w obecnym sezonie.

Jorge Felix trafił do Piasta Gliwice w lipcu 2018 roku z Lleidy Esportiu, występującej w 3 lidze hiszpańskiej. W pierwszym sezonie Felix zdobył 6 bramek na boiskach Ekstraklasy. Aktualne rozgrywki są jeszcze lepsze w jego wykonaniu, gdyż w 17 spotkaniach strzelił już 9 bramek.

Kontrakt Felixa z Piastem Gliwice wygasa w czerwcu 2020 roku. Sprowadzeniem Hiszpana mocno zainteresowana jest Legia Warszawa, która jest w stanie zaoferować mu znacznie wyższą pensję od tej, którą ma w śląskim zespole. W Gliwicach hiszpański pomocnik może liczyć na zarobki w granicach 10-12 tysięcy euro miesięcznie.

Według „Przeglądu Sportowego” Legia i Piast usiądą do rozmów już w styczniu, aby już teraz hiszpański pomocnik przeniósł się do Warszawy. Jeśli rozmowy zakończą się niepowodzeniem, Felix może trafić do Legii za darmo latem, choć zainteresowanie nim wyrażają także drużyny z Rosji, Włoch i Hiszpanii.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *